Zostań fundatorem stypendium

Zostań fundatorem stypendium

Od momentu założenia w 2004 roku EAD przyznała ponad 500 stypendiów wybitnym młodym liderom, których marzeniem jest zmienianie świata na lepsze. Młodzi naukowcy, aktywiści społeczni, studenci i absolwenci oraz dzienikarze z ponad 50 krajów otrzymali szansę odwiedzenia Warszawy i Polski i podzielenia się swoim doświadczeniem z rówieśnikami.

Dzięki Państwa hojności i wsparciu EAD będzie mogła ufundować kolejne stypendia dla wyjątkowych młodych ludzi, którzy widzą potrzebę doskonalenia umięjętności niezbędnych w aktywnej działalności na rzecz lokalnych społeczności.

Wszystkie stypendia EAD są przyznawane na podstawie osiągnięć w sferze naukowej i społecznej i adresowane do młodych liderów wykazujących sie zaangażowaniem, inicjatywą w poszukiwaniu nowych doświadczeń w środowisku międzynarodowym.

Nasi stypendyści aktywnie przyczyniają się do rozwoju swoich środowisk, angażują się w działalność lokalnych i regionalnych organizacji pozarządowych. Mając świadomość swoich mocnych i słabych stron, wyróżniają się odwagą w podejmowaniu nowych trudnych wyzwań oraz dążenien do samodoskonalenia. Charakteryzuje ich zaangażowanie w rozwój instytucji, środowisk oraz instytucji akademickich, które reprezentują.

EAD stara się, by minimum 50% stypendystów stanowiły panie, wyposażając je w umiejętności i narzędzia niezbędne w angażowaniu i wspieraniu rozwoju lokalnych społeczności.

Wysokość naszych stypendiów to 300 – 750 euro w zależności od programu. 100% Państwa wsparcia zostanie przeznaczone na ufundowanie stypendium, wsparcie społeczeństwa obywatelskiego, wybitnych liderów, zaangażowania i kapitału społecznego kobiet i dziewcząt. Ze środków przekazanych przez darczyńców nie są finansowane żadne koszty własne i administracyjne. 

Wszyscy darczyńcy EAD otrzymają imienne podziękowania oraz zostaną wymienieni na Liście Fundatorów Stypendiów (o ile nie zechcą pozostać anonimowi).

Fani zakupów online mogą wesprzeć stypendystów EAD dokonując zakupów poprzez link w serwisie FaniMani.

Wystarczy podczas zakupów w sklepie internetowym wskazać EAD jako organizację, ktorą chcą Państwo wesprzeć. Sklepy internetowe przekażą określoną część wartości Państwa zakupów na wskazany cel za każdym razem, gdy kupują Państwo przez serwis FaniMani.

Serdecznie zapraszamy na stronę https://fanimani.pl/ead/ lub na nasz Facebook: https://www.facebook.com/EuropeanAcademy…/…/887638861276345/ gdzie zapoznają się Państwo z zasadami działania serwisu oraz listą sklepów biorących udział w akcji.
Z góry bardzo dziękujemy każdemu, kto zechce nam pomóc w ufundowaniu kolejnych stypendiów!