Zostań wolontariuszem

Zostań wolontariuszem

EAD zaprasza serdecznie wszystkich chętnych do odbycia wolontariatu lub stażu w naszym warszawskim biurze i zdobycia cennego doświadczenia w organizacji pozarządowej zajmującej się współpracą z zagranicą, promocją Polski na świecie oraz szeroko rozumianą dyplomacją.

 

Wolontariat w EAD

EAD poszukuje wolontariuszy, którzy zechcą wesprzeć nasz zespół w organizacji jednorazowych konferencji oraz wydarzeń. Rekrutacja jest przeprowadzana bezpośrednio przed wydarzeniem.

 

Staże w EAD

Staże trwają min. 3 miesiące i są każdorazowo dopasowywane do indywidualnych umiejętności, doświadczenia i zdolności językowych kandydatów. Nasi stażyści to studenci studiów licencjackich i magisterskich z różnorodnych kierunków i uczelni. Stażyści są niezwykle ważną częścią zespołu, biorą udział w przygotowaniu materiałów prasowych i informacyjnych, wniosków grantowych, służą pomocą w organizacji niezbędnego zaplecza logistycznego programów, warsztatów i wydarzeń organizowanych przez EAD.

Nasi stażyści i wolontariusze to osoby entuzjastyczne i zaangażowane, które pragną poświęcić swój czas by wesprzeć EAD w misji edukowania nowego pokolenia liderów: kompetentnych, godnych zaufania i wrażliwych społecznie. Staże są bezpłatne, jednak EAD zapewnia możliwość nieodpłatnego udziału w organizowanych warsztatach, szkoleniach i wydarzeniach.

Aplikacje na 3-miesięczne staże są przyjmowane na bieżąco. Osoby zainteresowane pracą w międzynarodowym zespole, zdobyciem nowych kontaktów z rówieśnikami z całego świata i udziałem w naszych programach, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail hr@diplomats.pl wpisując w tytule „Staż”.