ORŁOWSKI: Mieliśmy szczęście (WYWIAD)
admin2026-03-06T11:14:30+01:00Dyplomacja się zmieniła, bo zmienił się świat i zmieniła się Polska. Zmieniamy się w kategoriach technologicznych, kategoriach demokratyzacji, ale m.in. również równouprawnienia. Mówi się dzisiaj choćby o dyplomacji kobiecej czy feminizmie dyplomatycznym. Mamy zatem liczne przemiany.

