fbpx

Retencja w czasach online - zatrzymać najlepszych pracowników

Zarówno w organizacjach pracujących w tradycyjny sposób, jak i online, zatrzymanie w firmie cenionego i kompetentnego pracownika jest bardziej opłacalne ekonomicznie i czasowo niż zrekrutowanie i wdrożenie na stanowisko nowej osoby. W sytuacji pracy zdalnej więź pracownika z firmą ulega osłabieniu, co może czasem prowadzić do poszukiwania i zmiany przez niego miejsca pracy.

Categories

Zarówno w organizacjach pracujących w tradycyjny sposób, jak i online, zatrzymanie w firmie cenionego i kompetentnego pracownika jest bardziej opłacalne ekonomicznie i czasowo niż zrekrutowanie i wdrożenie na stanowisko nowej osoby. W sytuacji pracy zdalnej więź pracownika z firmą ulega osłabieniu, co może czasem prowadzić do poszukiwania i zmiany przez niego miejsca pracy. Warto zadbać o czynniki przyciągające naszych najistotniejszych pracowników do naszej organizacji, pamiętając o trudnościach związanych z koniecznością onboardingu nowych osób.

Więcej szczegółów niebawem!

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o oferowanym szkoleniu, skontaktuj się z p. Agnieszką Modrakowską (e-mail: amodrakowska@diplomats.pl).

TOP