fbpx

Ewa Magdalena Olbrychska

Ewa Magdalena Olbrychska

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła Akademię Telewizyjną TVP oraz trzyletnie Studio Aktorskie. W telewizji zadebiutowała w wieku dziewięciu lat. Pracowała jako DJ w Radiu Zet i Radiu Kolor. Występowała w teledyskach i filmach reklamowych. Prowadziła programy na żywo: „Wykręć numer” i „Dzień dobry na dzień dobry” w TVP. Wieloletnia prezenterka i dziennikarka […]

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła Akademię Telewizyjną TVP oraz trzyletnie Studio Aktorskie. W telewizji zadebiutowała w wieku dziewięciu lat. Pracowała jako DJ w Radiu Zet i Radiu Kolor. Występowała w teledyskach i filmach reklamowych.

Prowadziła programy na żywo: „Wykręć numer” i „Dzień dobry na dzień dobry” w TVP. Wieloletnia prezenterka i dziennikarka TV4, Polsatu. Programy: „vip” – relacje z najważniejszych krajowych wydarzeń kulturalnych, „Muzyczny vip” – wywiady z gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz nagrywany w Londynie „London calling”- relacje z tamtejszych premier filmowych, festiwali, tygodnia mody, wystaw, wywiady z twórcami.
Wykładowca przedmiotów: „Produkcja i realizacja telewizyjna” i „Warsztaty wystąpień publicznych” w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Prowadzi warsztaty z zakresu wystąpień publicznych (w tym przed kamerą) oraz współpracy z mediami według autorskiego programu dla osób prywatnych oraz firm między innymi: Starlink, Starcom, Auchan, Calatrava Capital, Grolsch Artboom Festival, Nowe Horyzonty, Kevin Murphy, Fenix Group.

Ma na koncie współpracę literacką przy wydawnictwie „Swego nie znacie…czyli Polska oczami obcokrajowców”. Współautorka scenariusza, a także drugi reżyser filmu dokumentalnego o modzie w czasach PRL-u „Political dress”, który stanowi część cyklu „Przewodnik do Polaków”, zrealizowanego w ramach Zagranicznego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011. Scenarzystka licznych filmów promocyjnych.

TOP