Praca

Praca

Europejska Akademia Dyplomacji poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator Programów Międzynarodowych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Organizowanie programów międzynarodowych od strony logistycznej i merytorycznej

  • Przeprowadzanie rekrutacji do programów

  • Zaplanowanie i wdrożenie strategii marketingowej programów

  • Przygotowanie i realizacja programów grantowych

  • Ewaluacja programów

  • Zarządzanie budżetem programów

  • Komunikacja z uczestnikami programów

  • Zarządzanie zespołem praktykantów (rekrutacja i koordynacja)

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność, umiejętność określania priorytetów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka kultura osobista, bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Biegła znajomość Google Apps for Work

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznym, międzynarodowym zespole

  • Możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach (m.in. językowych) organizowanych przez EAD

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Udział w zagranicznych konferencjach w ramach obowiązków służbowych

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres hr@diplomats.pl do 9 lutego 2018 r.

W tytule proszę podać nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Europejską Akademię Dyplomacji z siedzibą w Warszawie.”