Wieloletnia pracowniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W MSZ zajmowała różne stanowiska związane z pracą w Protokole Dyplomatycznym — pełniła m.in. funkcję Naczelnika Wydziału Przywilejów i Immunitetów Dyplomatycznych oraz Zastępcy Dyrektora Protokołu Dyplomatycznego. Pracowała także w polskich przedstawicielstwach dyplomatycznych w Finlandii, USA i Australii.
W swojej pracy zawodowej uczestniczyła w licznych wizytach najwyższego szczebla, towarzysząc głowom państw, szefom rządów, ministrom spraw zagranicznych oraz ich współmałżonkom. Organizowała oficjalne przyjęcia i uroczystości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Specjalistka w zakresie prawa dyplomatycznego, a w szczególności problematyki przywilejów i immunitetów dyplomatycznych.
Prowadzi szkolenia z protokołu dyplomatycznego dla pracowników MSZ i urzędów administracji publicznej, a także zajęcia w Akademii Dyplomatycznej MSZ, Europejskiej Akademii Dyplomatycznej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia PR). Prowadzi również zajęcia z etykiety biznesowej i savoir-vivre'u oraz ich zastosowania w Polsce i środowisku międzynarodowym, współpracując z wieloma firmami.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie SGH) oraz kurs w Akademii Prawa Międzynarodowego w Hadze.
Wieloletnia pracowniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W MSZ zajmowała różne stanowiska związane z pracą w Protokole Dyplomatycznym — pełniła m.in. funkcję Naczelnika Wydziału Przywilejów i Immunitetów Dyplomatycznych oraz Zastępcy Dyrektora Protokołu Dyplomatycznego. Pracowała także w polskich przedstawicielstwach dyplomatycznych w Finlandii, USA i Australii.
W swojej pracy zawodowej uczestniczyła w licznych wizytach najwyższego szczebla, towarzysząc głowom państw, szefom rządów, ministrom spraw zagranicznych oraz ich współmałżonkom. Organizowała oficjalne przyjęcia i uroczystości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Specjalistka w zakresie prawa dyplomatycznego, a w szczególności problematyki przywilejów i immunitetów dyplomatycznych.
Prowadzi szkolenia z protokołu dyplomatycznego dla pracowników MSZ i urzędów administracji publicznej, a także zajęcia w Akademii Dyplomatycznej MSZ, Europejskiej Akademii Dyplomatycznej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia PR). Prowadzi również zajęcia z etykiety biznesowej i savoir-vivre'u oraz ich zastosowania w Polsce i środowisku międzynarodowym, współpracując z wieloma firmami.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie SGH) oraz kurs w Akademii Prawa Międzynarodowego w Hadze.


