Wykład „Fundamentals of leadership” na SGH

Wykład „Fundamentals of leadership” na SGH

W ramach obchodów 10-lecia EAD, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wykład otwarty „Fundamentals of leadership”, który odbędzie się 5 marca 2015 roku o godzinie 19:00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Aula III, budynek G, Al. Niepodległości 162). Spotkanie jest częścią Konferencji Negocjator i poprowadzi go Dyrektor Wykonawczy EAD Jason Worlledge,  który zdradzi tajniki silnego przywództwa oraz opowie jak wydobyć z siebie cechy skutecznego lidera.

O Konferencji

Konferencja Negocjator to cykliczne wydarzenie Studenckiego Koła Naukowego Negocjator, przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W dniach 3-5 marca 2015 roku odbędzie się już XIV edycja tego projektu. Tematyka konferencji skupiona jest wokół negocjacji i komunikacji. Dokładamy wszelkich starań, aby spotkania mające miejsce w jej ramach były ciekawe i profesjonalnie zorganizowane. Wszystko po to, by zarazić innych naszą pasją do negocjacji!

Celem projektu jest propagowanie wśród studentów polskich uczelni idei rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności miękkich, ze szczególnym uwzględnieniem negocjacji i skutecznej komunikacji. Ponadto przekazując wiedzę i umiejętności, chcemy zainspirować uczestników do działań związanych z dalszym rozwojem, zarówno zawodowym, jak i osobistym.

Zapraszani przez nas goście to eksperci z obszaru negocjacji, komunikacji i innych umiejętności miękkich. Wiedza ta przydaje się w kontaktach zawodowych, jak również w życiu prywatnym. Nie wierzysz? Przyjdź na Konferencję Negocjator!

Więcej szczegółów znajdziesz na profilu:

https://www.facebook.com/konferencjanegocjator

A także na stronie internetowej:

http://konferencja.negocjator.pl/