Pozyskiwanie Inwestora z Azji

Szkolenie jest adresowane do przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za lokalny rozwój gospodarczy.

REGULAMIN

START:
Maj 24, 2016

Address

Warszawa, Oleandrów 6   View map

Szkolenie jest adresowane do przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za lokalny rozwój gospodarczy (jednostki samorządu lokalnego, agencje rozwoju regionalnego, centra przedsiębiorczości, podmioty zarządzające parkami przemysłowymi i technologicznymi, przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą z firmami z Azji Dalekowschodniej).

Uczestnicy szkolenia posiądą wiedzę z zakresu rozumienia procesu podejmowania decyzji inwestycyjnych przez inwestorów zagranicznych. W oparciu o praktyczne i konkretne przykłady przedstawione zostaną etapy podejmowania decyzji lokalizacyjnych przez zagraniczne koncerny i przedsiębiorstwa. Ponadto uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę w zakresie możliwości skutecznej współpracy z potencjalnymi inwestorami planującymi lokalizację inwestycji w gminach. Przedmiotem szkolenia będą również różnice kulturowe w obsłudze inwestycji z Azji oraz specyfika współpracy z firmami z Dalekiego Wschodu a także negocjacje.

Program:

Program szkolenia zawiera następujące elementy:

  • Pozyskiwanie i obsługa inwestora chińskiego – różnice kulturowe
  • Spotkanie biznesowe – savoir-vivre, protokół dyplomatyczny
  • Negocjacje z uwzględnieniem różnic kulturowych
  • Japońska odmienność
  • Indochiny – specyfika regionu

Uczestnicy otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych w formie papierowej oraz certyfikat poświadczający udział w szkoleniu.

Termin:

24 maja 2016 r.

Miejsce:
Warszawa, ul. Oleandrów 6 (niedaleko stacji metra „Politechnika”)

Koszt udziału w szkoleniu:
600 PLN brutto

Zapisy na szkolenie trwają do wyczerpania limitu miejsc.

Zapisz się już dziś!

Uprzejmie informujemy, że potwierdzenie zarejestrowania Państwa zgloszeń na szkolenia otwarte otrzymają Państwo drogą mailową w terminie 7 dni od rejestracji na szkolenie