Przygotowanie do negocjacji w środowisku międzynarodowym

Szkolenie pozwala zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu umiejętnego dochodzenia do kompromisu w środowisku międzynarodowym, różnic kulturowych i odmiennych stylów negocjacyjnych.

REGULAMIN

START:
Maj 17, 2016

Szkolenie pozwala zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu umiejętnego dochodzenia do kompromisu w środowisku międzynarodowym, różnic kulturowych i odmiennych stylów negocjacyjnych. Szkolenie adresowane jest m.in. do osóbzainteresowanych tematem prowadzenia i uczestniczenia w procesach negocjacyjnych, pracowników administracji publicznej, którzy reprezentują instytucje na spotkaniach o charakterze międzynarodowym, przedstawicieli organizacji pozarządowych, planujących rozwijać swoją działalność w środowisku wielokulturowym, a także pracowników sektora prywatnego i studentów wiążących swoją przyszłość z pracą w dyplomacji.

Program:
Program szkolenia jest przygotowany we współpracy z cenionymi praktykami z zakresu negocjacji o charakterze międzynarodowym i zawiera następujące elementy:

  • Przygotowanie negocjacji
  • Strategie negocjacyjne w środowisku międzynarodowym
  • Wielokulturowość i wybrane style negocjacyjne (amerykański, azjatycki, europejski i inne)
  • Fazy i techniki negocjacji międzynarodowych
  • Błędy w procesie negocjacyjnym – kompendium dobrych rad i praktyk

 Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, dyskusji, studium przypadków oraz symulacji negocjacji.  Łącznie 9 godzin szkoleniowych. Uczestnicy otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych w formie papierowej i elektronicznej. Każdy z uczestników otrzyma dyplom poświadczający udział w szkoleniu.

W trakcie szkolenia istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z wykładowcami.

Miejsce:
Warszawa, biuro EAD, ul. Oleandrów 6, II piętro (niedaleko stacji metra „Politechnika”)

Koszt udziału w szkoleniu:
580 zł  brutto*

*Cena dla uczestników wcześniejszych szkoleń Europejskiej Akademii Dyplomacji, po uwzględnieniu rabatu wynosi 522 zł.

Zapisy na szkolenie trwają do wyczerpania limitu miejsc.  
Zapisz się już dziś!


Uprzejmie informujemy, że potwierdzenie zarejestrowania Państwa zgloszeń na szkolenia otwarte otrzymają Państwo drogą mailową w terminie 7 dni od rejestracji na szkolenie