Polski dla dyplomatów

Europejska Akademia Dyplomacji we współpracy z Protokołem Dyplomatycznym Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP serdecznie zaprasza na kursy języka polskiego dla dyplomatów.

REGULAMIN

START:
Październik 3, 2017
DURATION:
50 godzin

INSTRUCTORS:

Magdalena Rodziewicz
Polish language for diplomats trainer.

Address

Warszawa, Oleandrów 6   View map

Polski dla dyplomatów

Europejska Akademia Dyplomacji we współpracy z Protokołem Dyplomatycznym Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP serdecznie zaprasza na kurs: Polski dla dyplomatów.

Metodologia

Zajęcia prowadzone będą w systemie 2x w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki), popołudniami (od g. 18.00). Długość zajęć każdorazowo wynosi  1,5h (2 godziny lekcyjne).

W grupach uczestniczy od 5 do 10 osób. Osoby zgłaszające się dobierane są do grup pod względem umiejętności (należy wcześniej wypełnić test). Aby zapewnić większy komfort nauki, w miarę możliwości  grupy staramy się dobierać biorąc pod uwagę stopień dyplomatyczny uczestników.

Podczas lekcji nacisk kładziony jest na opanowanie umiejętności praktycznego używania języka w konwersacji i czytaniu. Na poziomie zaawansowanym tematy zajęć obejmują m.in. kwestie polityczne, społeczne i gospodarcze.

Informacje dodatkowe

Zajęcia z języka polskiego odbywają się w biurze EAD lub w salach instytucji partnerskich:

  • Austriackiego Forum Kultury, ul. Próżna 8
  • Węgierskiego Instytutu Kultury, ul. Moniuszki 10
  • Ambasadzie Republiki Litewskiej, Al. Ujazdowskie 14
  • Restauracji Belvedere, ul. Agrykola 1