Wystąpienia publiczne w środowisku międzynarodowym

Wystąpienia publiczne

Szkolenie adresowane jest do osób chcących zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu wystąpień publicznych, w tym efektywnej autoprezentacji, skutecznego przemawiania oraz wywierania wpływu na odbiorcę.

REGULAMIN

START:
Maj 19, 2016
DURATION:
1-2 dni

Address

Warszawa, Oleandrów 6   View map

Szkolenie adresowane jest do osób chcących zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu wystąpień publicznych, w tym efektywnej autoprezentacji, skutecznego przemawiania oraz wywierania wpływu na odbiorcę. Szkolenie jest skierowane do osób  zaangażowanych w życie publiczne, pracowników administracji publicznej, przedstawicieli organizacji pozarządowych i sektora prywatnego. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do przeprowadzenia prezentacji przed szerokim audytorium.Wystąpienia publiczne.

Program:
Szkolenie ma formę warsztatową a program jest przygotowany we współpracy z cenionymi praktykami i trenerami z zakresu wystąpień publicznych i zawiera następujące elementy:

  • Autoprezentacja  w kontaktach międzynarodowych – sposoby na osiągnięcie sukcesu
  • Techniki wywierania wpływu w wystąpieniach publicznych (NLP – programowanie neurolingwistyczne)
  • Praca z kamerą i mikrofonem – występowanie w mediach
  • Radzenie sobie ze stresem – sposoby jego unikania, łagodzenia oraz techniki relaksacyjne
  • Retoryka – sprawne wysławianie się, skuteczna argumentacja oraz krasomówstwo
  • Kompendium praktycznych porad i zwrotów w wystąpieniach publicznych w języku polskim i angielskim
  • Debata oxfordzka – symulacja wystąpienia publicznego w oparciu o zdobyte na kursie doświadczenia w języku polskim i dla chętnych w języku angielskim

Zajęcia prowadzone są głownie w formie warsztatów, i zajęć praktycznych, wykłady i instrukcje mają charakter uzupełniający. Uczestnicy wezmą udział w debacie, w trakcie której będą mieli możliwość wykorzystania zdobytych podczas szkolenia umiejętności. Całość debaty zostanie zarejestrowana na kamerze i przekazana na płycie CD uczestnikom spotkania. Każdy uczestnik szkolenia otrzymapakiet materiałów szkoleniowych w formie papierowej i elektronicznej. Szkolenie trwa 2 dni (łącznie 18 godzin szkoleniowych) i kończy się wręczeniem dyplomu poświadczającego  udział w szkoleniu.

W trakcie szkolenia istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z wykładowcami oraz trenerami.

Miejsce:
Warszawa, biuro EAD, ul. Oleandrów 6, II piętro (niedaleko stacji metra „Politechnika”)

Terminy:

19 – 20 maja/1300 zł*

14 kwietnia/650 zł

*Cena szkolenia dwudniowego dla uczestników wcześniejszych szkoleń Europejskiej Akademii Dyplomacji, po uwzględnieniu rabatu wynosi 1170 zł.

 

Zapisy na szkolenie trwają do wyczerpania limitu miejsc.
Zapisz się już dziś!

 
Uprzejmie informujemy, że potwierdzenie zarejestrowania Państwa zgloszeń na szkolenia otwarte otrzymają Państwo drogą mailową w terminie 7 dni od rejestracji na szkolenie

Wystąpienia publiczne, 

Wystąpienia publiczne, Wystąpienia publiczne